Ettevõtte tutvustus

Velma Mööbel valmistab eritellimusel köögi- ja kodumööblit (sh elutoa-, lastetoa-, garderoobi- ja vannitoamööbel), büroomööblit ning pakub personaalseid lahendusi ka majutus- ja meditsiiniasutuste sisustamiseks.

OÜ Velma Mööbel on asutatud 1997. aastal ning on praeguseks kasvanud üheks suurimaks eritellimusel mööblitootjaks Tartus. Velma mööbel on hinnatud nii tänu oma kõrgele kvaliteedile kui ka kohalikule päritolule: kõik meie ettevõtte osanikud on eestlased ning kogu Velma toodang valmib samuti siinsamas Eestis. 2019. aasta Eesti mööblitootjate edetabelis tunnustati meid auväärse teise kohaga. Sama aasta mais avasime klientide soovidele vastu tulles oma mööblisalongi Tartus ning 2020. aasta märtsis uue tootmishoone Vahi tööstuspargis.

Velma Mööbli eesmärgiks on saavutada oma klientide rahulolu. Seetõttu oleme pühendunud professionaalse teeninduse, tulemusliku koostöö ning isikupäraste lahenduste tagamisele. Meie personali hulka kuuluvad loomingulised projektijuhid, disainerid ja sisekujundajad, kes aitavad kõigil Teie omanäolistel ideedel teoks saada.

Meie Velmas usume, et kauakestvate tulemuste ja ettevõtte jätkusuutliku arengu tagamiseks on oluline regulaarne tootearendus ning tehnoloogiliste uuenduste rakendamine. Sel põhjusel kasutame toodete valmistamisel üksnes kõrgeima kvaliteediga materjale ja mööblifurnituure. Samuti on meie tehas sisustatud nüüdisaegsete, Euroopa standarditele vastavate masinate ning tehnoloogiliste seadmetega.

Kas täiuslikkusest on puudu veel vaid ideaalne mööbel? 

Velma Mööbel tagab Sulle suurepärase teeninduse ja valmistab Sinu unistuste mööbli, mis kestab kaua.